Promítání filmu - Kdo je papež František ? Pondělí 28.10.2013 v 18h (po mši sv.) na faře.

Tento film je vůbec prvním dokumentem o životní cestě a postojích papeže Františka. Autoři čerpali z archivních materiálů a tak se i český divák může seznámit s dosud nezveřejněnými záběry ze života kardinála Bergoglia. V závěru pak dokument přináší i tolik „oslovující" první kroky a gesta jeho pontifikátu.
O svou zkušenost a pohled na osobnost kardinála Bergoglia se rovněž dělí představitelé Tovaryšstva Ježíšova, několik profesorů z papežských univerzit, biskupové a novináři.

Pobožnost na hřbitově - Neděle 4.11.2018 v 15:30.

přidáno 27.10.2018

přidáno 27.10.2018

Na elektronickou nástěnku byl vložen nový příspěvek „Slavnost posvěcení kostela - Neděle 28.10.2018 - Spojená s žehnáním hasičského auta a praporu“.