Výtěžek tříkrálové sbírky 2010 činí v Archlebově 24 560,- Kč Oblastní charita Hodonín tímto děkuje

všem, kteří vlídně přijali koledníky a přispěli do jejich pokladniček. Stejné díky patří i samotným koledníkům, kteří věnují nezištně svůj čas ve prospěch pomoci druhým.

Záměry pro využití Tříkrálové sbírky na rok 2010:
-pomoc lidem, kteří se ocitli v tíživé životní situaci
-humanitární pomoc do zahraničí, pečovatelská služba v Rumunsku, pomoc dětskému domovu v Pietroasa Mare, výstavba školy v Kongu
-podpora stávajících projektů Oblastní charity Hodonín
-pomoc při neočekávaných živelných katastrofách
-podpora nových forem pomoci v sociální a zdravotní oblasti
-pomoc při tvorbě dobrovolnického týmu psychosociální pomoci, tj. proškolení a vybavení